Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Siatkowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • Runda wstępna - do 9.11.2018,
    • I etap - do 7.12.2018,
    • II etap - do 15.02.2019,
    • Finał - do 15.03.2019.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Przepisy gry:

    Wysokość siatki:

    • dziewczęta: 215 cm,
    • chłopcy: 235 cm.
    • spotkanie rozgrywa się do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywa się do 25 punktów,
    • trzeci decydujący set do 15 pkt.
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane - 1 punkt, za walkower 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. lepszy stosunek setów,
    3. lepszy stosunek „małych” punktów,
    4. wynik bezpośredniego spotkania (kolejno - punkty, sety, „małe punkty”).
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • Runda wstępna - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • FINAŁ - mecze półfinałowe SP 29 - J1 oraz K1 - L1, następnie mecz o III miejsce - przegrani i mecz o I miejsce - zwycięzcy
Wyniki - dziewczęta
Runda wstępna - do 9.11.2018
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

14.11.2018 godz.9:00 - SP 25

SP 25 - SP 14
2:0 1. SP 25
2. SP 59
3. SP 14
SP 14 - SP 59
0:2
SP 59 - SP 25
0:2

Grupa B

8.11.2018 godz.9:00 - SP 66

SP 66 - SP 70
0:2 1. SP 70
2. SP 54
3. SP 66
SP 70 - SP 54
2:0
SP 54 - SP 66
2:0

Grupa C

9.11.2018 godz.12:00 - SSP 2

SSP 2 - SP 19
3:0 1. SSP 2
2. SP 19  wo
3.

I ETAP - do 7.12.2018
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa D

4.12.2018 godz.12:45 - GIM 58

GIM 58 - SP 58
3:0 1. GIM 58
2. SP 58
3. SP wo
SP 3
SP 58

Grupa E

6.12.2018 godz.12:30 - ZSO 2

ZSO 2 - SP 85
2:1 1. ZSO 2
2. SP 85
3. SP 25
SP 85 - SP 25
2:0
SP 25 - ZSO 2
0:2

Grupa F

12.12.2018 godz.11:00 - SP 4

SP 4 - SP 28
2:0 1. SP 4
2. SP 28
3. SP 77 wo
SP 28 - SP 77
2:0
SP 77 - SP 4
0:2

Grupa G

4.12.2018 godz.12:00 - SP 53

SP 53 - SP 10
2:0 1. SP 53
2. SP 10
3. SP 70
SP 10 - SP 70
2:1
SP 70 - SP 53
0:2

Grupa H

10.12.2018 godz.9:00 - SP 15

SP 33 - SP 15
0:2 1. SP 15
2. SP 88
3. SP 33 wo
SP 15 - SP 88
3:0
SP 88 - SP 33
2:0

Grupa I

12.12.2018 godz.10:00 - SP 62

SP 62 - SP 18
2:0 1. SP 62
2. SSP 2
3. SP 18
SP 18 - SSP 2
0:2
SSP 2 - SP 62
0:2
II ETAP - do 15.02.2019

Grupa J

15.02.2019 godz.10:30 - SP 50

SP 50 - GIM 58
0:2 1. GIM 58
2. SP 50
3. ZSO 2
GIM 58 - ZSO 2
2:0
ZSO 2 - SP 50
0:2

Grupa K

11.02.2019 godz.12:00 - SP 67

SP 67 - SP 4
2:0 1. SP 53
2. SP 67
3. SP 4
SP 4 - SP 53
0:2
SP 53 - SP 67
2:0

Grupa L

22.02.2019 godz.9:00 - SP 15

SMS GORTAT - SP 15
1:2 1. SP 15
2. SMS GORTAT
3. SP 62
SP 15 - SP 62
2:0
SP 62 - SMS GORTAT
0:2
FINAŁ - 13.03.2019 godz.9:00 - SP 15
I półfinał
SP 29 - GIM 58
2:0 1. SP 29
2. SP 53
3. SP 15
4. GIM 58
II półfinał
SP 53 - SP 15
2:1
mecz o III miejsce GIM 58 - SP 15 0:2
mecz o I miejsce SP 29 - SP 53 2:0
Wyniki - chłopcy
Runda wstępna - do 9.11.2018
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

13.11.2018 godz.10:30 - SP 85

SP 19 - SP 85
0:2 1. SP 58
2. SP 85
3. SP 19 wo
SP 85 - SP 58
1:2
SP 58 - SP 19
2:0

Grupa B

8.11.2018 godz.9.30 - SP 70

SP 3 - SP 70
0:2 1. SP KAT
2. SP 70
3. SP 3 wo
SP 70 - SP KAT
0:3
SP KAT - SP 3
2:0
I ETAP - do 7.12.2018
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa C

26.11.2018 godz.9:00 - SP 54

SP 28 - SP 18
0:2 1. SP 54
2. SP 18
3. SP 28 wo
SP 18 - SP 54
0:2
SP 54 - SP 28
2:0

Grupa D

11.12.2018 godz.10.00 - SP 50

SP 50 -- GIM 7
2:0 1. SP 50
2. GIM 7
3. SP 58
GIM 7 - SP 58
2:1
SP 58 - SP 50
0:2

Grupa E

6.12.2018 godz.10:30 - SP 53

SP 47 - SP 53
0:2 1. SP 53
2. SP 91
3. SP 47
SP 53 - SP 91
2:0
SP 91 - SP 47
2:0

Grupa F

27.11.2018 godz.11.00 - SP 34

SP 34 - SP 25
2:0 1. SP 34
2. SP KAT
3. SP 25
SP 25 - SP KAT
0:2
SP KAT - SP 34
0:2

Grupa G

21.11.2018 godz.11:00 - SP 4

SP 4 - SP 71
2:0 1. SP 4
2. SP 88
3. SP 71 wo
SP 71 - SP 88
0:2
SP 88 - SP 4
0:2

Grupa H

11.12.2018 godz.9:00 - SP 15

SP 15 - SP 14
2:0 1. SP 15
2. SP 14
3. SP 60
SP 14 - SP 60
2:0
SP 60 - SP 15
0:2
II ETAP - do 15.02.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa I

11.02.2019 godz.9:00 - SP 67

SP 67 - SP 54
0:2 1. SP 50
2. SP 54
3. SP 67
SP 54 - SP 50
0:2
SP 50 - SP 67
2:0

Grupa J

12.02.2019 godz.11.30 - SP 34

SP 66 - SP 53
0:2 1. SP 53
2. SP 34
3. SP 66
SP 53 - SP 34
2:1
SP 34 - SP 66
2:0

Grupa K

14.02.2018 godz.9:30 - ZSO 2

ZSO 2 - SP 4
2:0 1. SP 15
2. ZSO 2
3. SP 4
SP 4 - SP 15
1:2
SP 15 - ZSO 2
2:1
FINAŁ - 26.03.2019 godz.11:00 - SP 29 (Posnania)
I półfinał
SP 29 - SP 50
2:0 1. SP 29
2. SP 15
3. SP 53
4. SP 50
II półfinał
SP 53 - SP 15
1:2
mecz o III miejsce SP 50 - SP 53 0:2
mecz o I miejsce SP 29 - SP 15 2:0