Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Ręczna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 29.11.2019,
    • II etap - do 28.02.2020,
    • Finał - do 20.03.2020.

    UWAGA - w przypadku rozgrywania turniejów w HALI CHWIAŁKA zespoły przynoszą swoje piłki do rozgrzewki

  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się maksymalnie z 16 dziewcząt i 16 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Przepisy gry:

    • czas gry: 2 x 15 minut (jeden mecz), 2 x 12 minut (turniej), lub wg ustaleń organizatora i zainteresowanych zespołów
    • obowiązują rozmiary piłki: nr 1 – dziewczęta; nr 2 - chłopcy,
    • dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu,
    • zmieniony jest przepis dotyczący zmian; zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko wtedy, gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki,
    • drużyna ma prawo wziąć 1 - minutowy czas w każdej połowie meczu,
    • obowiązuje zakaz używania kleju - drużyny, których zawodnicy nie zastosują się do zakazu będą dyskwalifikowane,
    • szkoły zobowiązane są do zabezpieczenia piłek we własnym zakresie (zabierania ze sobą na turnieje).
    • obowiązują aktualne przepisy i zarządzenia ZPRP dotyczące systemu gry
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie w regulaminowym czasie drużyna otrzymuje 3 punkty, za zwycięstwo po rzutach karnych - 2 punkty, za przegraną po rzutach karnych 1 punkt, za przegraną w regulaminowym czasie - 0 punktów.

    1. większa liczba zdobytych punktów;
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      1. większa liczba punktów zdobytych w zawodach pomiędzy zainteresowanym i drużynami,
      2. większa dodatnia różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
      3. większa liczba zdobytych bramek w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
      4. większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich zawodów,
      5. większa liczba zdobytych bramek we wszystkich zawodach,
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DZIEWCZĘTA

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • FINAŁ - mecze półfinałowe, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy).

CHŁOPCY

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym. Zwycięzcy dołączą do grona finalistów
  • FINAŁ - mecze półfinałowe, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy).

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 29.11.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

28.11.2019 godz.9:30 - SP 28

SP 28 - SP 84
10:0

1. SP 65

2. SP 28

3. SP 84 wo

SP 84 - SP 65
0:10
SP 65 - SP 28
27:0

Grupa B

14.11.2019, godz. 12:00 - SP 11

SP 11 - SP 59
19:0

1. SP 11
2. SP 59
3. SP 12 wo

4. SP 42 wo

SP 59
SP 12
SP 42




Grupa C

5.12.2019, godz. 9:30 - SP 29

SP 29 - SP 6
1:8

1. SP 6
2. SP 60
3. SP 29

4. SP SAL wo

SP 60 - SP SAL
10:0
SP 6 - SP 60
10:4
SP SAL - SP 29
0:10
SP SAL - SP 6 0:10
SP 29 - SP 60
1:8

Grupa D

15.11.2019 godz.12:30 - SP 56

SP 56 - SP 21
1:5

1. SP 18

2. SP 21

3. SP 56

SP 21 - SP 18
0:7
SP 18 - SP 56
5:4

Grupa E

26.11.2019, godz. 9:30 - SP 62

SP 62 - SP 5
3:19

1. SP 5
2. SP 53
3. SP 58

4. SP 62

SP 53 - SP 58
20:20
SP 5 - SP 53
15:11
SP 58 - SP 62
20:7
SP 62 - SP 53 6:20
SP 58 - SP 5 5:12

Grupa F

12.12.2019, godz. 9:00 - SP 54

SP 54 - SP 51
0:14

1. SP 51
2. SP 19
3. SP 71

4. SP 54

SP 71 - SP 19
2:7
SP 51 - SP 71
11:1
SP 19 - SP 54
10:0
SP 19 - SP 51 2:9
SP 54 - SP 71
1:5
II ETAP - do 28.02.2020

Grupa G

5.03.2020 godz.10:30 - SP 11

SP 46 - SP 11
18:5

1. SP 46
2. SP 11
3. SP 65

4. SP 6

SP 65 - SP 6
5:1
SP 11 - SP 65
8:2
SP 6 - SP 46
3:30
SP 6 - SP 11
1:10
SP 46 - SP 65
19:6

Grupa H

17.02.2020 godz.10:00 - SP 78

SP 78 - SP 5
6:11

1. SP 51
2. SP 5
3. SP 18

4. SP 78

SP 18 - SP 51
8:11
SP 5 - SP 18
2:1
SP 51 - SP 78
11:11 (K 1:2)
SP 5 - SP 51
6:9
SP 18 - SP 78 7:6
FINAŁ - 9.03.2020 godz.11:30 - CHWIAŁKA
I półfinał
SP 46 - SP 5
12:4
1. SP 46
2. SP 11
3. SP 5
4. SP 51
II półfinał
SP 51 - SP 11
5:10
mecz o III miejsce SP 5 - SP 51
8:5
mecz o I miejsce SP 46 - SP 11
16:2
Wyniki - chłopcy
I ETAP - do 29.11.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

21.11.2019 godz.11:30 - SP 29
SP 29 - SP 34
2:12
1. SP 34
2. SP 29
3. SP 12
SP 34 - SP 12
7:1
SP 12 - SP 29
4:7
Grupa B

6.11.2019 godz.9:30 - SP 11

SP 11 - SP 88
3:9

1. SP 88
2. SP 6
3. SP 11

4. SP 5

SP 5 - SP 6
10:0
SP 88 - SP 5
13:4
SP 6 - SP 11
10:0
SP 11 - SP 5 7:2
SP 6 - SP 88 10:19

Grupa C

13.11.2019 godz.9:30 - SP 62

SP 62 - SP 65
13:6

1. SP 15
2. SP 62
3. SP 58

4. SP 65

SP 58 - SP 15
14:11
SP 65 - SP 58
10:12
SP 15 - SP 62
21:10
SP 62 - SP 58
10:9
SP 65 - SP 15
8:22

Grupa D

28.11.2019, godz. 9:00 - SP 54

SP 54 - SP 71
9:3

1. SP 54
2. SP 53
3. SP 71

4. SP 85 wo

SP 85 - SP 53
0:10
SP 71 - SP 85
10:0
SP 53 - SP 54
1:11
SP 54 - SP 85 10:0
SP 53 - SP 71
14:8

Grupa E

20.11.2019 godz.10:00 - SP 78

13.12.2019 godz.10:00 Chwiałka

SP 78 - SP 59
5:0

1. SP 46
2. SP 78
3. SP 59

4. SP 60

SP 46 - SP 60
10:0
SP 59 - SP 46
0:10
SP 60 - SP 78
5:9
SP 60 - SP 59
4:9
SP 78 - SP 46
10:12
Grupa F

20.11.2019 godz.10:00 - SP 45

SP 45 - SP 10
13:21

1. SP 10
2. SP 14
3. SP 45

4. SP 19

SP 14 - SP 19
20:6
SP 10 - SP 14
26:7
SP 19 - SP 45
7:20
SP 19 - SP 10
9:21
SP 45 - SP 14
17:18

Grupa G

15.11.2019 godz.9:00 - SP 56

SP 56 - SP SAL
10:3

1. SP 51
2. SP 56
3. SP SAL

4. SP 28 wo

SP 28 - SP 51
0:10
SP SAL - SP 28
10:0
SP 51 - SP 56
18:6
SP 51 - SP SAL
9:0
SP 28 - SP 56
0:10

Grupa H

6.12.2019, godz. 9:00 - SP 7

SP 7 - SP 25
16:4

1. SP 7
2. SP 18
3. SP 42

4. SP 25

SP 18 - SP 42
11:4
SP 25 - SP 18
4:14
SP 42 - SP 7
1:22
SP 7 - SP 18 17:10
SP 25 - SP 42
2:10
II ETAP - do 28.02.2020

Grupa I

3.03.2020 godz.9:00 - SP 54

SP 34 - SP 15
5:5 1. SP 15
2. SP 34
3. SP 54
4. SP 88
SP 88 - SP 54
11:13
SP 15 - SP 88
8:4
SP 54 - SP 34
1:3
SP 34 - SP 88 5:4
SP 15 - SP 54 9:8

Grupa J

27.02.2020 godz.13:00 - SP 7

SP 46 - SP 7
7:18 1. SP 7
2. SP 10
3. SP 46
4. SP 51
SP 10 - SP 51
18:5
SP 51 - SP 46
12:17
SP 7 - SP 10
13:10
SP 46 - SP 10 14:21
SP 7 - SP 51 18:5
FINAŁ - 9.03.2020 godz.9:00 - CHWIAŁKA
I półfinał
SP 15 - SP 10
6:21
1. SP 7
2. SP 10
3. SP 34
4. SP 15
II półfinał
SP 7 - SP 34
19:5
mecz o III miejsce SP 15 - SP 34
4:7
mecz o I miejsce SP 10 - SP 7
8:11