Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Badminton

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 18.10.2019,
    • II etap - do 31.10.2019,
    • Finał - do 15.11.2019.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia zawodów:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: AX - BY,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: AY - BX.
    2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów,
    3. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 pkt (bez prawa podwyższania),
    4. Zawodnik może być wymieniony w takcie meczu na rezerwowego, który gra na jego miejscu do końca spotkania,
    5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - zwycięzcy awans do II etapu,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - dwie najlepsze drużyny z grup G i H - awans do finału
  • FINAŁ - mecze półfinałowe G1-H2 i H1-G2, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 18.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

18.10.2019, godz. 8:30 - SP 82

SP 82 - SP 27
3:0 1. SP 82
2. SP 6
3. SP 27
SP 27 - SP 6
1:3
SP 6 - SP 82
0:3

Grupa B

.10.2019, godz. 00:00 - SP 54

SP 54 1.
2.
3.
SP 19
SP 28

Grupa C

15.10.2019, godz. 10:00 - SP SAL

SP SAL - SP 29
3:0 1. SP SAL
2. SP 29
3. SP 51
SP 29 - SP 51
3:1
SP 51 - SP SAL
0:3

Grupa D

21.10.2019, godz. 13:30 - SP 18

SP 18 - ISOP
0:3 1. ISOP
2. SP 18
3. SP 14
ISOP - SP 14
3:0
SP 14 - SP 18
0:3
FINAŁ - do 15.11.2019 godz.00:00
I półfinał SP 82 - B1 1. SP
2. SP
3. SP
4. SP
II półfinał SP SAL - ISOP
Mecz o 3 m-ce
Finał
Wyniki – chłopcy
I ETAP - do 18.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

.10.2019, godz. 00:00 - SP 82

SP 82 1. SP 82
2.
3.
4.
XXXXXX
XXXXXX

Grupa B

24.10.2019, godz. 9:00 - SP 18

SP 18 1.
2.
3.
SP 6
SP 47

Grupa C

28.10.2019, godz. 9:30 - SP 20

SP 20

1.
2.

3.

SP 51
SP 14

Grupa D

.10.2019, godz. 00:00 - SP 54

SP 54 1.
2.
3. 
SP 19
SP 28

Grupa E

15.10.2019, godz. 12:30- SP SAL

SP SAL - SP 29
3:0 1. SP 60
2. SP SAL
3. SP 29
SP 29 - SP 60
-:3
SP 60 - SP SAL
3:0

Grupa F

.10.2019, godz. 00:00 - ISOP

ISOP 1. ISOP
2.
3.
XXXXXX
XXXXXX
II ETAP - do 31.10.2019

grupa G

.2019, godz. 00:00 - SP

SP 82
1.
2.
3.
B1
C1

grupa H

.2019, godz.00:00 - SP

D1 1.
2.
3.
SP 60
ISOP
FINAŁ - do 15.11.2019 godz.00:00
I mecz
G1 - H2 1.
2. 
3. 
4.
II mecz
H1 - G2
mecz o III miejsce
mecz o I miejsce