Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Siatkowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • Runda wstępna do 25.10.2019
    • I etap - do 22.11.2019
    • II etap - do 21.02.2020,
    • Finał - do 13.03.2020.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Przepisy gry:

    Wysokość siatki:

    • dziewczęta: 224 cm,
    • chłopcy: 243 cm.

    Spotkanie rozgrywa się do: trzech wygranych setów (pojedynczy mecz), dwóch wygranych setów (turniej). Sety rozgrywa się do 25 punktów, set decydujący tie-break do 15 pkt

  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane - 1 punkt, za walkower 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    a. większa liczba zdobytych punktów,
    c. lepszy stosunek setów,
    d. lepszy stosunek „małych” punktów,
    e. wynik bezpośrednich spotkań (kolejno - punkty, sety, „małe punkty”).

  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • Runda wstępna - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • Finał dziewcząt - mecze półfinałowe ZSGD - G1 oraz LO MS - H1, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.
  • FINAŁ chłopców - mecze półfinałowe ZSGD -J1 oraz k1 - l1, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
Runda wstępna - do 25.10.2019

Grupa 1

23.10.2019 godz.9:30 - 2 LO

2 LO - ZSZ 6
2:0
1. 14 LO
2. 2 LO
3. ZSZ 6
ZSZ 6 - 14 LO
0:2
14 LO - 2 LO
2:0

Grupa 2

17.10.2019 godz.10:00 - 16 LO

16 LO - ZS EKON
0:2

1. 17 LO
2. 8 LO
3. ZS EKONOMICZNYCH

4. 16 LO

17 LO - 8 LO
2:1
ZS EKON - 17 LO
0:2
8 LO - 16 LO
2:0
16 LO - 17 LO 0:2
8 LO - ZS EKON 2:0

Grupa 3

22.10.2019 godz.9:00 - ZS HAND

ZS HAND - 5 LO
0:2
1. 5 LO
2. 7 LO
3. ZS HANDLOWYCH
5 LO - 7 LO
2:1
7 LO - ZS HAND
2:1
I ETAP - do 22.11.2019

Grupa A

13.11.2019 godz.9:30 - LO MM

LO MM - ZSZ 1
2:0 1. LO MM
2. 14 LO
3. ZSZ 1
ZSZ 1 - 14 LO
0:2
14 LO - LO MM
0:2

Grupa B

25.11.2019 godz.9:00 - 6 LO

38 LO - 6 LO
0:2 1. 6 LO
2. 17 LO
3. 38 LO
6 LO - 17 LO
2:0
17 LO - 38 LO
2:0

Grupa C

26.11.2019 godz.9:00 - 12 LO

12 LO - 15 LO
2:0 1. 21 LO
2. 12 LO
3. 15 LO
15 LO - 21 LO
0:2
21 LO - 12 LO
2:1

Grupa D

17.12.2019 godz.10:00 - 4 LO

4 LO - 11 LO
1:2 1. 11 LO
2. 5 LO
3. 4 LO
11 LO - 5 LO
2:1
5 LO - 4 LO
2:0

Grupa E

4.11.2019 godz.10:00 - 9 LO

9 LO - 20 LO
2:0 1. 1 LO
2. 9 LO
3. 20 LO
20 LO - 1 LO
1:2
1 LO - 9 LO
2:0

Grupa F

7.11.2019 godz.0:00 - 3 LO

3 LO - ZS MECH
2:3 1. ZS MECHANICZNYCH
2. 3 LO
3. ZS PRZYRODNICZYCH
ZS MECH - ZS PRZYROD
ZS PRZYROD - 3 LO
II ETAP - do 21.02.2020

Grupa G

25.02.2019 godz.10:00 - LO MM

LO MM - 6 LO
2:0 1. LO MM
2. 6 LO
3. 21 LO
6 LO - 21 LO
2:0
21 LO - LO MM
0:2

Grupa H

27.02.2019 godz.10:00 - 1 LO

11 LO - 1 LO
0:2 1. 1 LO
2. 11 LO
3. ZS MECHANICZNYCH
1 LO - ZS MECH
2:0
ZS MECH - 11 LO
0:2
FINAŁ - 12.03.2020 godz.9:30 - LO MM
I mecz ZSGD - LO MM

1.
2.
3.
4.
II mecz LO MS - 1 LO

mecz o 3 miejsce
mecz o 1 miejsce
Wyniki - chłopcy
Runda wstępna - do 25.10.2019

Grupa 1

18.10.2019 godz.11:30 - ZSPS

ZSPS - 33 LO
2:0 1. ZSZ 6
2. ZSPS
3. 33 LO
33 LO - ZSZ 6
0:2
ZSZ 6 - ZSPS
2:1
I ETAP - do 22.11.2019

Grupa A

27.11.2019 godz.10:00 - 8 LO

8 LO - 2 LO
2:0 1. 8 LO
2. 2 LO
3. ZS SAMOCHODOWYCH
2 LO - ZS SAM
2:1
ZS SAM - 8 LO
1:2

Grupa B

18.11.2019 godz.11:00 - 3 LO

3 LO - ZS ELEKTR 2
1:2 1. ZSZ 6
2. ZS ELEKTRYCZNYCH NR 2
3. 3 LO
ZS ELEKTR 2 - ZSZ 6
0:2
ZSZ 6 - 3 LO
2:0

Grupa C

18.11.2019 godz.8.30 - ZS KOM

ZS KOM - 14 LO
2:0 1. ZS GASTRONOMICZNYCH
2. ZS KOMUNIKACJI
3. 14 LO
14 LO - ZS GAST
0:2
ZS GAST - ZS KOM
2:0

Grupa D

13.12.2019 godz.10:00 - LO MM

LO MM - 11 LO
2:0 1. 1 LO
2. LO MM
3. 11 LO
11 LO - 1 LO
0:2
1 LO - LO MM
2:0

Grupa E

5.11.2019 godz.13:00 - ZS EKON

ZS EKON - TECH ENERG
2:0 1. ZS EKONOMICZNYCH
2. 12 LO
3. TECH ENERGETYCZNE
TECH ENERG - 12 LO
1:2
12 LO - ZS EKON
1:2

Grupa F

14.11.2019 godz.9:00 - 6 LO

6 LO - 15 LO
0:2 1. 15 LO
2. 6 LO
3. 21 LO
15 LO - 21 LO
2:1
21 LO - 6 LO
0:2

Grupa G

7.11.2019 godz.12:00 - 9 LO

9 LO - ZS PRZYROD
2:0 1. 9 LO
2. ZSZ 1
3. ZS PRZYRODNICZYCH
ZS PRZYROD - ZSZ 1
0:2
ZSZ 1 - 9 LO
1:2

Grupa H

13.11.2019 godz.9:30 - 16 LO

16 LO - 38 LO
2:0 1. 16 LO
2. ZS HANDLOWYCH
3. 38 LO
38 LO - ZS HAND
0:2
ZS HAND - 16 LO
0:2

Grupa I

17.10.2019 godz.9:00 - 4 LO

4 LO - ZS MECH
2:0 1. 4 LO
2. ZS MECHANICZNYCH
3. LO MS
ZS MECH - LO MS
2:0
LO MS - 4 LO
0:2
II ETAP - do 21.02.2020

Grupa J

25.02.2020 godz.10:30 - 8 LO

8 LO - ZSZ 6
2:1 1. ZSZ 6
2. 8 LO
3. ZS GASTRONOMICZNYCH
ZSZ 6 - ZS GASTRONOMICZNYCH
2:0
ZS GASTRONOMICZNYCH - 8 LO
2:1

Grupa K

23.01.2020 godz.10:00 - 1 LO

(hala KS Energetyk)

1 LO - ZS EKON
1:2 1. ZS EKONOMICZNYCH
2. 1 LO
3. 15 LO
ZS EKON - 15 LO
2:1
15 LO - 1 LO
1:2

Grupa L

19.02.2020 godz.12:00 - 16 LO

9 LO - 16 LO
2:0 1. 9 LO
2. 4 LO
3. 16 LO
16 LO - 4 LO
1:2
4 LO - 9 LO
0:2
FINAŁ - 11.03.2020 godz.10:00 - ZSGD
I mecz ZSGD - ZSZ 6

1.
2.
3.
4.
II mecz ZS EKONOMICZNYCH - 9 LO
mecz o 3 miejsce
mecz o 1 miejsce