Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Koszykówka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • Runda wstępna - do 30.10.2020 dziewczęta
    • I etap - do 30.11.2020,
    • II etap - do 12.02.2021,
    • Finał - do 26.03.2021.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Przepisy gry:

    • czas gry: 4 x 10 minut (pojedynczy mecz), 4 x 8 minut (turniej) z przerwami między I i II kwartą 2 min., a między II i III kwartą 10 – 15 min., a między III i IV 2 minuty,
    • W razie remisu zarządza się 5 minutowe dogrywki,
    • w każdej kwarcie zespół ma prawo do dyspozycji jedną jednominutowa przerwę. W czwartej kwarcie dodatkowo jeszcze jedną,
    • rozgrywki dziewcząt odbywać się będą piłką nr 6, chłopców piłka nr 7.
  5. Punktacja

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane 1 punkt, za walkower - 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      1. większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz/-e),
      2. lepszy stosunek koszy zdobytych do straconych w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
      3. lepszy stosunek koszy zdobytych do straconych w całym turnieju,
      4. większa liczba zdobytych koszy w całym turnieju.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • RUUNDA WSTĘPNA  - dziewczęta
  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP- rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • FINAŁ - mecze półfinałowe, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.
  • Drużyny żeńskie LO MS i SMS GORTAT  oraz męska LO MS  - bezpośredni awans do finału

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
Runda wstępna - do 30.10.2020

Grupa 1

.10.2020, godz. 0:00 -



1.
2.
3.




I ETAP - do 30.11.2020

Grupa A

.2020, godz. 0:00 -



1.
2.
3.




Grupa B

.2020 godz. 0:00 -



1.
2.
3.




Grupa C

.2020 godz.0:00 -



1.
2.
3.




Grupa D

.2020 godz.0:00 -



1.
2.
3.




Grupa E

.2020 godz.0:00 -



1.
2.
3.




Grupa F

.2020 godz.0:00 -



1.
2.
3.




II ETAP - do 12.02.2021

Grupa G

.2021 godz.0:00 -



1.
2.
3.




Grupa H

.2021 godz.0:00 -



1.
2.
3.





FINAŁ - do 26.03.2021 godz.00:00 hala
I mecz

1.
2.
3.
4.
II mecz

mecz o 3 miejsce

mecz o 1 miejsce

Wyniki - chłopcy
I ETAP - do 30.11.2020
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

.2020, godz. 0:00 -



1.
2.
3.





Grupa B

.2020, godz. 0:00 -



1.
2.
3.




Grupa C

.2020, godz. 0:00 -



1.
2.
3.




Grupa D

.2020, godz. 0:00 -



1.
2.
3.




Grupa E

.2020, godz. 0:00 -



1.
2.
3.




Grupa F

.2020 godz.0:00 -



1.
2.
3.




Grupa G

.2020 godz.0.00 -



1.
2.
3.




Grupa H

.2020 godz. 0:00 -



1. 
2.
3.




Grupa I

.2020 godz.0:00 -



1.
2.
3.




II ETAP - do 12.02.2021

Grupa J

.2021 godz.0:00 -



1.
2.
3.




Grupa K

.2021 godz.0:00 -



1.
2.
3.




Grupa L

.2021 godz.0:00 -



1.
2.
3.




FINAŁ - do 26.03.2021 godz.0:00 -
I mecz
1.
2.
3.
4.
II mecz
mecz o 3 miejsce
mecz o 1 miejsce