Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Koszykówka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • Runda wstępna - do 18.10.2019 dziewczęta
    • I etap - do 15.11.2019 chłopcy, do 22.11.2019 dziewczęta
    • II etap - do 21.02.2020,
    • Finał - do 13.03.2020.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Przepisy gry:

    • czas gry: 4 x 10 minut (pojedynczy mecz), 4 x 8 minut (turniej) z przerwami między I i II kwartą 2 min., a między II i III kwartą 10 – 15 min., a między III i IV 2 minuty,
    • W razie remisu zarządza się 5 minutowe dogrywki,
    • w każdej kwarcie zespół ma prawo do dyspozycji jedną jednominutowa przerwę. W czwartej kwarcie dodatkowo jeszcze jedną,
    • rozgrywki dziewcząt odbywać się będą piłką nr 6, chłopców piłka nr 7.
  5. Punktacja

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane 1 punkt, za walkower - 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      1. większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz/-e),
      2. lepszy stosunek koszy zdobytych do straconych w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
      3. lepszy stosunek koszy zdobytych do straconych w całym turnieju,
      4. większa liczba zdobytych koszy w całym turnieju.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • RUUNDA WSTĘPNA  - dziewczęta
  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP- rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • FINAŁ - mecze półfinałowe, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.
  • Drużyny żeńskie LO MS i SMS GORTAT  oraz męska LO MS  - bezpośredni awans do finału

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
Runda wstępna - do 18.10.2019

Grupa 1

5.11.2019, godz. 9:30 - 17 LO

8 LO - 17 LO
28:37
1. 17 LO
2. 8 LO
3. ZS GASTRONOMICZNYCH
17 LO - ZS GASTRON
64:23
ZS GASTRON - 8 LO
23:55
I ETAP - do 22.11.2019

Grupa A

10.02.2019, godz. 9:30 - 10 LO

10 LO - 2 LO
58:15
1. 10 LO
2. 2 LO
3. ZS PRZYRODNICZYCH
2 LO - ZS PRZYRODNICZYCH
43:25
ZS PRZYRODNICZYCH - 10 LO
10:79

Grupa B

26.11.2019 godz. 11:30 - 4 LO

4 LO - 6 LO
41:19
1. 4 LO
2. 8 LO
3. 6 LO
6 LO - 8 LO
28:50
8 LO - 4 LO
25:47

Grupa C

14.11.2019 godz.10:00 - 16 LO

16 LO - ZSZ 1
56:12
1. 16 LO
2. ZS HANDLOWYCH
3. ZSZ 1
ZSZ 1 - ZS HAND
15:92
ZS HAND - 16 LO
38:70

Grupa D

26.11.2019 godz.9:30 - 20 LO

20 LO - 38 LO
82:18
1. 20 LO
2. 3 LO
3. 38 LO
38 LO - 3 LO
22:46
3 LO - 20 LO
5:71

Grupa E

2.12.2019 godz.9:30 - LO MM

LO MM - ZS EKON
33:10
1. LO MM
2. 17 LO
3. ZS EKONOMICZNYCH
ZS EKON - 17 LO
13:27
17 LO - LO MM
17:37

Grupa F

22.11.2018 godz.8:30 - 11 LO

11 LO - 21 LO
43:26
1. 11 LO
2. 21 LO
3. 14 LO
21 LO - 14 LO
42:36
14 LO - 11 LO
18:49
II ETAP - do 21.02.2020

Grupa G

20.02.2019 godz.10:00 - 16 LO

10 LO - 4 LO
42:23
1. 16 LO
2. 10 LO
3. 4 LO
4 LO - 16 LO
32:55
16 LO - 10 LO
62:24

Grupa H

28.02.2019 godz.9:30 - LO MM

20 LO - LO MM
37:26

1. 20 LO
2. LO MM
3. 11 LO

LO MM - 11 LO
47:14
11 LO - 20 LO
23:44
FINAŁ - .03.2020 godz.00:00 hala
I mecz LO MS - 16 LO

1.
2.
3.
4.
II mecz SMS GORTAT - 20 LO

mecz o 3 miejsce

mecz o 1 miejsce

Wyniki - chłopcy
I ETAP - do 15.11.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

25.11.2019, godz. 9:00 - 3 LO

3 LO - ZSZ 6
20:0

1. 3 LO
2. 12 LO
3. ZSZ 6 wo

ZSZ 6 - 12 LO
0:20
12 LO - 3 LO
29:42

Grupa B

27.11.2019, godz. 10:30 - 11 LO

11 LO - ZSBD
51:37
1. 11 LO
2. ZS HANDLOWYCH
3. ZSBD
ZSBD - ZS HAND
20:31
ZS HAND - 11 LO
23:68

Grupa C

22.11.2019, godz. 13:00 - 2 LO

2 LO - ISOP
16:11
1. 2 LO
2. ISOP
3. 14 LO
ISOP - 14 LO
36:25
14 LO - 2 LO
7:31

Grupa D

6.11.2019, godz. 10:00 - 16 LO

16 LO - ZS ELEKTR 2
53:28
1. 16 LO
2. 8 LO
3. ZS ELEKTRYCZNYCH NR 2
ZS ELEKTR 2 - 8 LO
20:51
8 LO - 16 LO
33:54

Grupa E

15.11.2019, godz. 9:30 - LO MM

LO MM - ZS KOMUNIKACJI
39:28
1. LO MM
2. ZS KOMUNIKACJI
3. 20 LO
ZS KOMUNIKACJI - 20 LO
39:19
20 LO - LO MM
28:63
Grupa F

15.11.2019 godz.9:00 - 4 LO

4 LO - 6 LO
45:20
1. 4 LO
2. ZS EKONOMICZNYCH
3. 6 LO
6 LO - ZS EKON
40:42
ZS EKON - 4 LO
43:44

Grupa G

15.11.2019 godz.10.00 - SMS GORTAT

SMS GORTAT - 38 LO
78:13
1. SMS GORTAT
2. 17 LO
3. 38 LO
38 LO - 17 LO
9:31
17 LO - SMS GORTAT
11:59

Grupa H

18.12.2019 godz. 10:30 - 1 LO

1 LO - ZS MECH
48:41
1. 1 LO
2. ZS MECHANICZNYCH
3. 21 LO
ZS MECH - 21 LO
53:49
21 LO - 1 LO
16:53

Grupa I

6.11.2018 godz.10:30 - ZS SAM

ZS SAM - ZS GASTRON
44:19
1. ZS SAMOCHODOWYCH
2. ZS GASTRONOMICZNYCH
3. ZSZ 1
ZS GASTRON - ZSZ 1
28:27
ZSZ 1 - ZS SAM
16:41
II ETAP - do 21.02.2020

Grupa J

20.01.2019 godz.9:00 - 3 LO

3 LO - 11 LO
67:58 1. 3 LO
2. 11 LO
3. 2 LO
11 LO - 2 LO
48:16
2 LO - 3 LO
18:65

Grupa K

17.02.2019 godz.10:00 - 16 LO

16 LO - LO MM
60:33 1. 16 LO
2. LO MM
3. 4 LO
LO MM - 4 LO
39:34
4 LO - 16 LO
28:47

Grupa L

14.02.2019 godz.10:00 - SMS GORTAT

SMS GORTAT - 1 LO
76:43 1. SMS GORTAT
2. 1 LO
3. ZS SAMOCHODOWYCH
1 LO - ZS SAM
73:22
ZS SAM - SMS GORTAT
18:90
FINAŁ - 20.03.2020 godz.9:00 - Chwiałka (SMS Gortat)
I mecz LO MS - 3 LO
1.
2.
3.
4.
II mecz 16 LO - SMS GORTAT
mecz o 3 miejsce
mecz o 1 miejsce