Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    październik/listopad 2019

    hala sportowa CHWIAŁKA, ul. Spychalskiego 36

  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.

    Reprezentacja szkoły składa się z max. 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.

  4. Przepisy gry:

    • czas gry: 3 tercje x 10 minut (pojedynczy mecz), 3 tercje x 8 minut (mecz turniejowy),
    • pole bramkowe: szerokość 5 m x długość 4 m,
    • pole przedbramkowe szerokość 2,5 m długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 m od linii końcowej boiska),
    • bramki 160 x 115 cm ( dopuszcza się bramki klubowe 140 x 105 cm).
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami (bezpośredni mecz/-e),
      • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
      • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
      • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
    3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • Etap I - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • Etap II - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • Finał - mecze półfinałowe, następnie mecz o III miejsce (przegrani meczów półfinałowych) i mecz o I miejsce (zwycięzcy meczów półfinałowych)

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

21.10.2019 godz.11:00

 

LO MM - ZSZ 6
5:0

1. LO MM
2. ZSZ 6 wo
3.

XXXXXXXXXXXX

XXXXXXXXXXXX

Grupa B

17.10.2019 godz.9:00

 

ZSZ 1 - LO SAL
2:6

1. LO SAL
2. 14 LO
3. ZSZ 1

LO SAL - 14 LO
4:0
14 LO - ZSZ 1
9:1

Grupa C

17.10.2019 godz.11:00

 

ZS EKON - 6 LO
7:1

1. ZS EKONOMICZNYCH
2. 2 LO
3. 6 LO

6 LO - 2 LO
3:3
2 LO - ZS EKON
0:5

Grupa D

18.10.2019 godz.9:00

 

LO MS - 4 LO
5:1

1. LO MS
2. 4 LO
3. 21 LO

4 LO - 21 LO
2:0
21 LO - LO MS
0:11

Grupa E

18.10.2019 godz.11:00

 

8 LO - 17 LO
4:4

1. 17 LO
2. ZS HANDLOWYCH
3. 8 LO

17 LO - ZS HAND
3:1
ZS HAND - 8 LO
4:0

Grupa F

21.10.2019 godz.12.00

 

5 LO - 16 LO
5:0

1. 5 LO
2. 16 LO wo
3.

XXXXXXXXXXXX

XXXXXXXXXXXX
II ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa G

28.10.2019 godz.9:00

 

LO MM - LO SAL
1:2

1. LO SAL
2. LO MM
3. ZS EKONOMICZNYCH

LO SAL - ZS EKON
6:3
ZS EKON - LO MM
2:4

Grupa H

28.10.2019 godz.11:00

 

LO MS - 17 LO
7:1

1. LO MS
2. 5 LO
3. 17 LO

17 LO - 5 LO
2:7
5 LO - LO MS
3:4
5.11.2019 godz.11:30 - FINAŁ
I mecz LO SAL - 5 LO
3:1

1. LO SAL
2. LO MS
3. LO MM
4. 5 LO

II mecz LO MS - LO MM
5:1
mecz o III m
5 LO - LO MM 1:3
mecz o I m
LO SAL - LO MS 2:0
Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

2019 godz.0:00

 

LO MS

1. LO MS
2.
3.

XXXXXX
XXXXXX

Grupa B

21.10.2019 godz.9:00

 

4 LO - 14 LO
4:1

1. 4 LO
2. 14 LO
3. ZS ELEKTRYCZNYCH NR 2

14 LO - ZS ELEKTR 2
3:2
ZS ELEKTR 2 - 4 LO
0:3

Grupa C

22.10.2019 godz.9.00

 

ZSZ 1 - 2 LO
3:2

1. 6 LO
2. ZSZ 1
3. 2 LO

2 LO - 6 LO
0:6
6 LO - ZSZ 1
4:1

Grupa D

22.10.2019 godz.11.00

 

8 LO - ZSZ 6
5:0

1. LO SAL
2. 8 LO
3. ZSZ 6 wo

ZSZ 6 - LO SAL
0:5
LO SAL  - 8 LO
3:0

Grupa E

23.10.2019 godz.9:00

 

ZS EKON - ZS HAND
5:1

1. ZS EKONOMICZNYCH
2. 10 LO
3. ZS HANDLOWYCH

ZS HAND - 10 LO
2:4
10 LO - ZS EKON
0:7

Grupa F

23.10.2019 godz.11:00

 

1 LO - 5 LO
3:0

1. 1 LO
2. 5 LO
3. 17 LO

5 LO - 17 LO
2:1
17 LO - 1 LO
0:2

Grupa G

24.10.2019 godz.9:00

 

ZS MECH - GORTAT
0:3

1. SMS GORTAT
2. ZS MECHANICZNYCH
3. 38 LO

GORTAT - 38 LO
2:1
38 LO - ZS MECH
1:6

Grupa H

24.10.2019 godz.11:00

 

16 LO - 3 LO
5:1

1. 16 LO
2. 3 LO
3. LO MM

3 LO - LO MM
3:1
LO MM - 16 LO
0:3
II ETAP

Grupa I

29.10.2019, godz. 9:00

 

LO MS - 6 LO
0:2 1. 6 LO
2. LO MS
3. LO SAL
4. 4 LO
4 LO - LO SAL
2:3
6 LO - 4 LO
1:1
LO SAL - LO MS
2:3
LO MS - 4 LO 7:2
LO SAL - 6 LO 1:3

Grupa J

30.10.2019, godz. 9:00

 

ZS EKON - SMS GORTAT
4:2 1. 16 LO
2. 1 LO
3. ZS EKONOMICZNYCH
4. SMS GORTAT
1 LO - 16 LO
1:4
SMS GORTAT - 1 LO
1:6
16 LO - ZS EKON
2:1
ZS EKON - 1 LO 0:4
16 LO - SMS GORTAT 3:1
6.11.2019 godz.10:00 - FINAŁ
I mecz 6 LO - 1 LO
1:1 K 1:2 1. 1 LO
2. LO MS
3. 6 LO
4. 16 LO
II mecz 16 LO - LO MS
0:2
mecz o 3 miejsce 6 LO - 16 LO 6:0
mecz o 1 miejsce 1 LO - LO MS 1:1 K 1:0
wtorek, 06 października 2015 14:36