Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    jesień 2020

    hala sportowa CHWIAŁKA, ul. Spychalskiego 36

  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.

    Reprezentacja szkoły składa się z max. 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.

  4. Przepisy gry:

    • czas gry: 3 tercje x 10 minut (pojedynczy mecz), 3 tercje x 8 minut (mecz turniejowy),
    • pole bramkowe: szerokość 5 m x długość 4 m,
    • pole przedbramkowe szerokość 2,5 m długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 m od linii końcowej boiska),
    • bramki 160 x 115 cm ( dopuszcza się bramki klubowe 140 x 105 cm).
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami (bezpośredni mecz/-e),
      • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
      • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
      • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
    3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • Etap I - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • Etap II - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • Finał - mecze półfinałowe, następnie mecz o III miejsce (przegrani meczów półfinałowych) i mecz o I miejsce (zwycięzcy meczów półfinałowych)

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa B

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa C

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa D

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa E

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa F

.2020 godz.0.00

 



1.
2.
3.





II ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa G

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa H

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





.2020 godz.0:00 - FINAŁ
I mecz

1.
2.
3.
4.

II mecz

mecz o III m


mecz o I m


Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa B

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa C

.2020 godz.0.00

 



1.
2.
3.





Grupa D

.2020 godz.0.00

 



1.
2.
3.





Grupa E

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa F

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa G

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





Grupa H

.2020 godz.0:00

 



1.
2.
3.





II ETAP

Grupa I

.2020, godz. 0:00

 



1.
2.
3.
4.










Grupa J

.2020, godz. 0:00

 



1.
2.
3.
4.










.2020 godz.0:00 - FINAŁ
I mecz

1.
2.
3.
4.
II mecz

mecz o 3 miejsce

mecz o 1 miejsce

wtorek, 06 października 2015 14:36