Poprawiony: poniedziałek, 23 października 2023 16:27
Poznański SZS
Zgodnie z regulaminem PIMS.
Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.
Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
I ETAP - do 12.10.2023 |
|||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 10.10.2023, godz. 10:00 - SP 27 |
SP 27 - SP 2 |
3:0 |
1. SP 27 2. SP 2 |
XXXXXXX |
|||
XXXXXXX |
|||
Grupa B 11.10.2023, godz. 10:30 - SP 18 |
SP 18 - SP 14 |
3:0 |
1. SP 18 2. SP 14 3. SP COGITO |
SP 14 - SP COGITO |
3:0 |
||
SP COGITO - SP 18 |
0:3 |
||
Grupa C 13.10.2023, godz. 8:30 - ISOP |
ISOP - SP 6 |
3:2 |
1. ISOP 2. SP 6 3. SP 19 rez |
SP 19 |
|||
SP 6 |
|||
Grupa D 6.10.2023, godz. 10:00 - SP SAL |
SP SAL - SP 51 |
3:0 |
1. SP 61 2. SP SAL 3. SP 51 |
SP 51 - SP 61 |
0:3 |
||
SP 61 - SP SAL |
3:1 |
||
FINAŁ - 23.10.2023 godz.10:00 - korty FairPlayce |
|||
1 mecz |
SP 27 - SP 18 |
3:0 |
1. SP 27 4. SP 18 |
2 mecz |
ISOP - SP 61 |
2:3 |
|
mecz o III miejsce |
SP 18 - ISOP |
0:3 |
|
mecz o I miejsce | SP 27 - SP 61 |
3:2 |
I ETAP - do 12.10.2023 |
|||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 5.10.2023, godz. 10:00 - SP SAL |
SP SAL - SP 6 |
3:0 |
1. SP SAL 2. SP 6 3. SP 19 wo |
SP 6 - SP 19 |
3:0 |
||
SP 19 - SP SAL |
0:3 |
||
Grupa B 2.10.2023, godz. 13:00 - Kort FairPlayce |
SP 61 - SP 51 |
0:3 |
1. SP 51 2. SP 61 wo |
Grupa C 2.10.2023, godz. 13:45 - Kort FairPlayce |
SP 48 - SP 2 |
0:3 |
1. SP 2 2. SP 48 |
Grupa D 2.10.2023, godz. 14:30 - Kort FairPlayce |
SP 50 - SP 14 |
0:3 |
1. SP 14 |
FINAŁ - 23.10.2023 godz.10:00 - korty FairPlayce |
|||
1 mecz |
SP SAL - SP 51 |
3:0 |
1. SP 2 4. SP 14 |
2 mecz |
SP 2 - SP 14 |
3:0 |
|
3 mecz |
SP 51 - SP 14 |
3:2 |
|
4 mecz | SP SAL - SP 2 |
1:3 |