Badminton

Poprawiony: piątek, 29 listopada 2019 15:18

Drukuj

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 18.10.2019,
    • II etap - do 31.10.2019,
    • Finał - do 15.11.2019.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia zawodów:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: AX - BY,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: AY - BX.
    2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów,
    3. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 pkt (bez prawa podwyższania),
    4. Zawodnik może być wymieniony w takcie meczu na rezerwowego, który gra na jego miejscu do końca spotkania,
    5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 18.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

18.10.2019, godz. 8:30 - SP 82

SP 82 - SP 27
3:0 1. SP 82
2. SP 6
3. SP 27
SP 27 - SP 6
1:3
SP 6 - SP 82
0:3

Grupa B

31.10.2019, godz. 9:00 - SP SAL

SP 54 - SP 19
3:0 1. SP 28
2. SP 54
3. SP 19 wo
SP 19 - SP 28
0:3
SP 28 - SP 54
3:2

Grupa C

15.10.2019, godz. 10:00 - SP SAL

SP SAL - SP 29
3:0 1. SP SAL
2. SP 29
3. SP 51
SP 29 - SP 51
3:1
SP 51 - SP SAL
0:3

Grupa D

21.10.2019, godz. 13:30 - SP 18

SP 18 - ISOP
0:3 1. ISOP
2. SP 18
3. SP 14
ISOP - SP 14
3:0
SP 14 - SP 18
0:3
FINAŁ - 29.11.2019 godz.9:00  - ISOP
I półfinał SP 82 - SP 28
3:0 1. SP 82
2. ISOP
3. SP SAL
4. SP 28
II półfinał SP SAL - ISOP
0:3
Mecz o 3 m-ce SP 28 - SP SAL 0:3
Finał SP 82 - ISOP 3:0
Wyniki – chłopcy
I ETAP - do 18.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

.10.2019, godz. 00:00 - SP 82

SP 82 1. SP 82
2.
3.
4.
XXXXXX
XXXXXX

Grupa B

24.10.2019, godz. 9:00 - SP 18

SP 18 - SP 6
3:2 1. SP 18
2. SP 6
3. SP 47
SP 6 - SP 47
3:0
SP 47 - SP 18
1:3

Grupa C

28.10.2019, godz. 9:30 - SP 20

SP 20 - SP 51
3:0

1. SP 20
2. SP 14

3. SP 51

SP 51 - SP 14
1:3
SP 14 - SP 20
1:3

Grupa D

31.10.2019, godz. 11:00 - SP SAL

SP 54 - SP 19
3:0 1. SP 54
2. SP 28
3. SP 19 wo
SP 19 - SP 28
0:3
SP 28 - SP 54
3:2

Grupa E

15.10.2019, godz. 12:30- SP SAL

SP SAL - SP 29
3:0 1. SP 60
2. SP SAL
3. SP 29
SP 29 - SP 60
0:3
SP 60 - SP SAL
3:0

Grupa F

.10.2019, godz. 00:00 - ISOP

ISOP 1. ISOP
2.
3.
XXXXXX
XXXXXX
II ETAP - do 31.10.2019

grupa G

13.11.2019, godz. 12:00 - SP 18

SP 82 - SP 18
3:0 1. SP 82
2. SP 18
3. SP 20
SP 18 - SP 20
3:2
SP 20 - SP 82
0:3

grupa H

18.11.2019, godz.13:15 - ISOP

SP 54 - SP 60
0:3 1. SP 60
2. ISOP
3. SP 54
SP 60 - ISOP
3:1
ISOP - SP 54
3:0
FINAŁ - 22.11.2019 godz.9:00 - SP 18
I mecz
SP 82 - ISOP
3:0 1. SP 82
2. SP 60
3. ISOP
4. SP 18
II mecz
SP 60 - SP 18
3:0
mecz o III miejsce
ISOP - SP 18 3:1
mecz o I miejsce SP 82 - SP 60 3:0