Tenis Stołowy

Poprawiony: sobota, 30 listopada 2019 00:23

Drukuj

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 25.10.2019,
    • II etap - do 15.11.2019,
    • Finał - do 29.11.2019.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt lub 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: A-X B-Y,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: A-Y B-X.
    2. Mecz rozgrywany jest do trzech zwycięstw.
    3. Mecze rozgrywane są do trzech wygranych setów (set będzie wygrany przez zawodnika lub parę, którzy pierwsi zdobędą 11 punktów) oprócz stanu gdy obaj zawodnicy zdobędą 10 pkt, wtedy set będzie wygrany przez pierwszego zawodnika, który w trakcie gry uzyska prowadzenie 2 pkt.,
    4. Zawodnik rezerwowy może występować w danym meczu tylko w grze podwójnej, a w kolejnym meczu może być zawodnikiem podstawowym.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

Plan rozgrywek

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 25.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

22.10.2019, godz.10:00 - 14 LO

14 LO - ZSZ 6
1:3

1. ZSZ 6

2. 14 LO

3.

XXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXX

Grupa B

21.10.2019, godz. 11:30 - LO MM

LO MM - LO SAL
3:0

1. LO MM
2. LO SAL
3. 17 LO

LO SAL - 17 LO
3:0
17 LO - LO MM
0:3

Grupa C

24.10.2019, godz. 11:00 - 11 LO

11 LO - 2 LO
2:3

1. 2 LO
2. 4 LO
3. 11 LO

2 LO - 4 LO
3:1
4 LO - 11 LO
3:1

Grupa D

30.10.2019, godz. 9:00 - 6 LO

6 LO - ZSZ 1
3:0

1. 6 LO
2. 7 LO
3. ZSZ 1

ZSZ 1 - 7 LO
0:3
7 LO - 6 LO
0:3

Grupa E

28.10.2019, godz. 9:00 - 8 LO

8 LO - 20 LO
3:0

1. 8 LO
2. 38 LO
3. 20 LO

20 LO - 38 LO
0:3
38 LO - 8 LO
0:3

Grupa F

30.10.2019, godz. 8:30 - 21 LO

21 LO - ZS EKON
0:3


1. ZS EKONOMICZNYCH
2. 21 LO

3. 10 LO

ZS EKON - 10 LO
3:0
10 LO - 21 LO
2:3
II ETAP - do 15.11.2019

Grupa G

14.11.2019 godz.10:00 - LO MM

ZSZ 6 - LO MM
3:1 1. ZSZ 6
2. LO MM
3. 2 LO
LO MM - 2 LO
3:2
2 LO - ZSZ 6
0:3

Grupa H

18.11.2019 godz.9:00 - 8 LO

6 LO - 8 LO
3:0 1. ZS EKONOMICZNYCH
2. 6 LO
3. 8 LO
8 LO - ZS EKON
0:3
ZS EKON - 6 LO
3:0
FINAŁ - 28.11.2019 godz.9:00 - SSP 14
I półfinał ZSZ 6 - 6 LO
3:1

1. ZSZ 6
2. ZS EKONOMICZNYCH
3. 6 LO
4. LO MM

II półfinał ZS EKON - LO MM
3:0
mecz o 3 miejsce 6 LO - LO MM 3:0
mecz o 1 miejsce ZSZ 6 - ZS EKON 3:1
Wyniki – chłopcy
runda wstępna - do 11.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa 1

10.10.2019, godz. 10:00 - ZSZ 6

ZSZ 6 - 5 LO
0:3 1. 16 LO
2. 5 LO
3. ZSZ 6
5 LO - 16 LO
1:3
16 LO - ZSZ 6
3:0
I ETAP - do 25.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

16.10.2019, godz. 8:00 - ZS GASTRONOMICZNYCH

3 LO - ZS GAST
1:3 1. ZS GASTRONOMICZNYCH
2. 20 LO
3. 3 LO
ZS GAST - 20 LO
3:0
20 LO - 3 LO
3:2

Grupa B

24.10.2019, godz. 8:00 - 11 LO

11 LO - LO SAL
3:2

1. 11 LO
2. LO SAL
3. ZSBD wo

LO SAL - ZSBD
3:0
ZSBD - 11 LO
0:3

Grupa C

23.10.2019, godz. 8:30 - 21 LO

21 LO - 38 LO
3:2

1. 5 LO
2. 21 LO
3. 38 LO

38 LO - 5 LO
1:3
5 LO - 21 LO
3:0

Grupa D

25.10.2019, godz. 10:00 - 14 LO

14 LO - ZS SAM
3:1

1. 14 LO
2. 16 LO
3. ZS SAM

ZS SAM - 16 LO
2:3
16 LO - 14 LO
2:3

Grupa E

30.10.2019, godz. 11:30 - 6 LO

6 LO - 7 LO
3:2

1. 6 LO
2. ZSZ 1
3. 7 LO

7 LO - ZSZ 1
1:3
ZSZ 1 - 6 LO
2:3

Grupa F

23.10.2019, godz. 9:30 - ZS HANDLOWYCH

ZS HAND - 2 LO
1:3

1. 2 LO
2. ZS PRZYRODNICZYCH 
3. ZS HANDLOWYCH

2 LO - ZS PRZYROD
3:1
ZS PRZYROD - ZS HAND
3:2

Grupa G

24.10.2019, godz. 8:30 - ZS KOMUNIKACJI

ZS KOM - ZS EKON
3:0 1. TECH ENERGETYCZNE
2. ZS KOMUNIKACJI
3. ZS EKONOMICZNCYH
ZS EKON - TECH ENERG
0:3
TECH ENERG - ZS KOM
3:1

Grupa H

22.10.2019, godz. 9:15 - LO MM

LO MM - 4 LO
0:3 1. 4 LO
2. LO MM
3. ZS ELEKTRYCZNYCH NR 2
4 LO - ZS ELEKTRYCZNYCH NR 2
3:0
ZS ELEKTRYCZNYCH NR 2 - LO MM
0:3

Grupa I

25.10.2019, godz. 9:00 - 8 LO

8 LO - LO KSW
3:0 1. 8 LO
2. LO KSW
3. 10 LO
LO KSW - 10 LO
3:2
10 LO - 8 LO
0:3
II ETAP - do 15.11.2019

Grupa J

18.11.2019, godz. 12:00 - 11 LO

ZS GAST - 11 LO
3:0 1. ZS GASTRONOMICZNYCH
2. 5 LO
3. 11 LO
11 LO - 5 LO
1:3
5 LO - ZS GAST
0:3

Grupa K

12.11.2019, godz. 11:00 - 14 LO

14 LO - 6 LO
3:0 1. 14 LO
2. 2 LO
3. 6 LO
6 LO - 2 LO
1:3
2 LO - 14 LO
0:3

Grupa L

20.11.2019, godz. 10:00 - 4 LO

TECH ENERGETYCZNE - 4 LO
3:2 1. TECH ENERGETYCZNE
2. 8 LO
3. 4 LO
4 LO - 8 LO
2:3
8 LO - TECH ENERGETYCZNE
1:3
III ETAP - do 22.11.2019

Grupa M

26.11.2019, godz. 13:15 - 2 LO

5 LO - 2 LO
3:0 1. 8 LO
2. 5 LO
3. 2 LO
2 LO - 8 LO
2:3
8 LO - 5 LO
3:1
FINAŁ - 28.11.2019 godz.9:00 - SSP 14
I półfinał ZS GAST - 8 LO
3:2 1. 14 LO
2. ZS GASTRONOMICZNYCH
3. TECH ENERGETYCZNE
4. 8 LO
II półfinał 14 LO - TECH ENERG
3:2
mecz o 3 miejsce 8 LO - TECH ENERG 1:3
mecz o 1 miejsce ZS GAST - 14 LO 0:3