Poprawiony: wtorek, 19 grudnia 2023 19:19
Poznański SZS
listopad/grudzień 2023 - hala sportowa CHWIAŁKA
Zgodnie z regulaminem PIMS.
Reprezentacja szkoły składa się maksymalnie z 14 dziewcząt i 14 chłopców.
Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.
Za wygrane spotkanie w regulaminowym czasie drużyna otrzymuje 3 punkty, za zwycięstwo po rzutach karnych - 2 punkty, za przegraną po rzutach karnych 1 punkt, za przegraną w regulaminowym czasie - 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:
Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.
I ETAP | |||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 28.11.2023, godz. 9:00 HALA C CHWIAŁKA
|
ZSGD - 20 LO |
13:5 |
1. ZSGD 2. 20 LO 3. ZSZ 6 |
20 LO - ZSZ 6 |
10:7 |
||
ZSZ 6 - ZSGD |
2:10 |
||
Grupa B 28.11.2023, godz. 11:00 HALA C CHWIAŁKA
|
ZS EKON - 6 LO |
9:7 |
1. ZSZ 1 3. 14 LO |
14 LO - ZSZ 1 |
6:7 |
||
ZS EKON - ZSZ 1 |
5:9 |
||
Grupa C 5.12.2023, godz. 9:00 HALA C CHWIAŁKA
|
3 LO - 11 LO |
21:2 |
1. 3 LO 2. 11 LO 3. 21 LO |
11 LO - 21 LO |
12:11 |
||
21 LO - 3 LO |
5:15 |
||
Grupa D 5.12.2023, godz. 11:00 HALA C CHWIAŁKA
|
8 LO - ZS MECH |
10:2 |
1. 2 LO 3. LO MARII MAGDALENY |
2 LO - LO MM |
12:5 |
||
8 LO - 2 LO |
7:15 |
||
FINAŁ - 19.12.2023 godz.9:15 |
|||
I mecz | ZSGD - ZSZ 1 |
17:8 |
1. 3 LO 2. ZSGD 3. 2 LO 4. ZSZ 1 |
II mecz | 3 LO - 2 LO |
26:18 |
|
mecz o 3 miejsce | ZSZ 1 - 2 LO |
12:22 |
|
mecz o 1 miejsce | ZSGD - 3 LO |
8:14 |
I ETAP | |||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
31.10.2023 | |||
MECZ NR 1 godz.9:00 | ZSGD - LO R.STRZAŁKOWSKIEGO | 28:0 | awans ZSGD |
MECZ NR 2 godz.9:45 | 14 LO - ZS PRZYRODNICZYCH | 10:0 wo | awans 14 LO |
MECZ NR 3 godz.10:30 | ZS BUD - DRZEWNYCH - 21 LO | 10:15 | awans 21 LO |
Grupa A 31.10.2023, godz. 11:00 HALA C CHWIAŁKA
|
ZSGD - 14 LO |
12:2 |
1. ZSGD |
14 LO - 21 LO |
3:12 |
||
21 LO - ZSGD |
7:15 |
||
7.11.2023 | |||
MECZ NR 4 godz.9:00 | ZS MECHANICZNYCH - 5 LO | 7:12 | awans 5 LO |
MECZ NR 5 godz.9:45 | 8 LO - ZSZ 6 | 9:9 K 3:1 | awans 8 LO |
MECZ NR 6 godz.10:30 | 4 LO - 6 LO | 15:5 | awans 4 LO |
Grupa B 7.11.2023, godz. 11:00 HALA C CHWIAŁKA
|
5 LO - 8 LO |
14:6 |
1. 5 LO 2. 4 LO 3. 8 LO |
8 LO - 4 LO |
7:10 |
||
4 LO - 5 LO |
8:13 |
||
14.11.2023 | |||
MECZ NR 7 godz.9:00 | ZS EKONOMICZNYCH - 11 LO | 14:13 | awans ZS EKONOMICZNYCH |
MECZ NR 8 godz.9:45 | 3 LO - ZSZ 1 | 11:11 K 3:1 | awans 3 LO |
MECZ NR 9 godz.10:30 | ZS KOMUNIKACJI - SALEZJAŃSKIE LO rez |
awans ZS KOMUNIKACJI |
|
Grupa C 14.11.2023, godz. 11:00 HALA C CHWIAŁKA |
ZS EKON - ZS KOMUNIKACJI |
12:9 |
1. ZS EKONOMICZNYCH |
3 LO - ZS KOMUNIKACJI |
8:9 |
||
3 LO - ZS EKONOMICZNYCH |
10:12 |
||
21.11.2023 | |||
MECZ NR 10 godz.9:00 | ZS SAMOCHODOWYCH - 2 LO | 25:4 | awans ZS SAMOCHODOWYCH |
MECZ NR 11 godz.9:45 | ZS ELEKTRYCZNYCH NR 2 - LO MM | 4:9 | awans LO MM |
MECZ NR 12 godz.10:30 | LO MISTRZ SPORT - 20 LO | 11:14 | awans 20 LO |
Grupa D 21.11.2023, godz. 11:00 HALA C CHWIAŁKA
|
ZS SAM - LO MM |
16:7 |
1. ZS SAMOCHODOWCH |
LO MM - 20 LO |
5:9 |
||
20 LO - ZS SAM |
2:15 |
||
FINAŁ 12.12.2023 godz. 9.15 |
|||
I mecz |
ZSGD - 5 LO |
24:11 |
1. ZS GEOD - DROGOWYCH 4. ZS EKONOMICZNYCH |
II mecz |
ZS EKON - ZS SAM |
16:19 |
|
mecz o III m |
5 LO - ZS EKON |
24:14 |
|
mecz o I m | ZSGD - ZS SAM |
13:7 |