Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Szkolne Ligi Sportowe

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Konkurs plastyczny - zostań współautorem kalendarza Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poznański Szkolny Związek Sportowy przygotowuje się do realizacji nowego kalendarza na kolejny rok szkolny szkolny. W związku z brakiem organizacji zawodów przez pandemię, co skutkuje brakiem zdjęć wykonywanych na turniejach, chcielibyśmy Państwa zaprosić do konkursu plastycznego. Jeżeli wśród Państwa, są jacyś uzdolnieni młodzi ludzie, chcący być współautorami kalendarza PIMS oraz, aby Wasza praca znalazła się na ścianach we wszystkich szkołach na terenie miasta Poznania, zapraszamy do przesyłania prac.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży uczącej się na terenie miasta Poznania. Dotyczy to zarówno najmłodszych uczniów z klas 1-ych szkoły podstawowej jak i ostatnich klas w szkole średniej.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji do jak największej ilości osób, chcąc, aby każdy uczeń szkoły mógł wziąć udział w naszym konkursie plastycznym. Jeżeli będzie taka możliwość, prosimy o umieszczenie informacji na Państwa stronach internetowych czy profilach w mediach społecznościowych. Konkurs trwa do 18 czerwca 2021.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do państwa dyspozycji i będziemy odpowiadać na wszystkie pytania pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W załączniku przesyłam regulamin konkursu oraz oświadczenia RODO dla uczestników.

Dziękujemy z góry za pomoc!

wtorek, 15 czerwca 2021 14:40