Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Szkolne Ligi Sportowe

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

AWF Poznań - drzwi otwarte 2023

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Osoby zainteresowane studiami w Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu już 25 marca (sobota), o g. 11 mogą poznać uczelnię i jej studentów. Akademia organizuje Drzwi Otwarte na Kampusie AWF. Dlaczego warto wybrać AWF Poznań? Jak studenci wspominają pierwsze miesiące nauki? Jak przygotować się do procesu rekrutacji? Dowiecie się tego na wydarzeniu!

Głos podczas wydarzenia oddamy wykładowcom i studentom, którzy opowiedzą o Akademii, tajnikach studiowania, swoich motywacjach przy wyborze kierunków, wrażeniach z życia studenckiego, a także o tym jak przebiegają letnie i zimowe obozy sportowe i wymiany zagraniczne Erasmus+. Przedstawią nasze kierunki: Wychowanie Fizyczne, Sport, Fizjoterapię, Dietetykę, Turystykę i Rekreację oraz Taniec w Kulturze Fizycznej.

Na stoiskach, które zlokalizowane będą w Budynku Dydaktycznym studenci odpowiedzą kandydatom na pytania: Co na studiach podoba im się najbardziej? Dlaczego zdecydowali się studiować dany kierunek? Co im daje studiowanie akurat w AWF, a czego nie znajdą w innych uczelniach?

Przedstawicielka Biura Rekrutacji opowie o naborze na studia, m.in. o tym, jak się do niego przygotować i o czym pamiętać, żeby przebiegł bez stresu i problemów. Dla osób, które tego dnia pojawią się na kampusie – Praktyczna strona AWF – czyli warsztaty organizowane przez wykładowców AWF. Jak zakleić swój ból? Jakie są najlepsze techniki rozciągania mięśni lub jak przygotować pakiet witamin kwadrans – tego dowiedzą się uczestnicy 25 marca w AWF.

Drzwi Otwarte w AWF Poznań odbędą się 25 marca (sobota), od godz. 11.00. Najnowsze informacje dostępne są na wydarzeniu na Facebooku: link.

środa, 22 marca 2023 08:20