Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Szkolne Ligi Sportowe

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Turniej Piłki Siatkowej dla Szkół Podstawowych w ZSE

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

4 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych po raz dziewiąty odbył się Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięło udział 6 szkół podstawowych. Poziom meczów był wyrównany, o czym świadczy fakt, że większość meczów rozgrywała się w tie breakach.

Podczas turnieju nie zabrakło ciekawych akcji, jednak najwięcej emocji dostarczył kibicom mecz o I miejsce, który rozegrały ze sobą Szkoła Podstawowa nr 66 i Szkoła Podstawowa nr 28. Dużym zainteresowaniem cieszył się także mecz towarzyski, w którym najlepsi zawodnicy szkół podstawowych zmierzyli się z reprezentacją ZSE. I choć uczniowie szkół podstawowych dzielnie walczyli o każdy punkt, mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla drużyny Staszica. Po zakończeniu sportowych zmagań Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych wręczył pamiątkowe dyplomy, nagrody indywidualne oraz puchar dla najlepszej drużyny.

Klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 66,
  2. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 28,
  3. miejsce - Szkoła Podstawowa Cogito,
  4. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 89,
  5. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 50,
  6. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5.

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Jeva Ihnatova ze Szkoły Podstawowej nr 50, a najlepszym zawodnikiem Szymon Gąsior ze Szkoły Podstawowej nr 28. Dziękujemy sędziemu panu Wojciechowi Lewiczowi za sprawiedliwy arbitraż. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom za świetną atmosferę podczas turnieju i zapraszamy za rok.

Przedstawiamy relację fotograficzną Julii Donder - link do galerii.

środa, 19 kwietnia 2023 07:49