Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Szkolne Ligi Sportowe

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Sprawy organizacyjno - porządkowe

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Przypominamy, że szkoły organizujące zawody na swoim terenie zobowiązane są powiadomić drużyny przeciwne minimum 10 dni wcześniej. Najlepszym i najpewniejszym sposobem jest wysłanie jednego wspólnego emalia do Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz do pozostałych startujących szkół. Zalecamy również kontakt telefoniczny.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej. Informacje o terminach zawodów zamieszczane są niezwłocznie jak tylko je otrzymamy.

Organizatorów zawodów przed wysłaniem komunikatów prosimy o sprawdzanie w drabinkach rozgrywkowych danej dyscypliny czy planowany termin nie pokrywa się z turniejami w innych szkołach. Często jeden nauczyciel prowadzi zespoły żeńskie i męskie z danej dyscypliny i przy kolizji terminów zmuszony jest zrezygnować ze startu z jedną z grup.

Zachęcamy Państwa żeby nie czekać z organizacją zawodów do ostatniej chwili, gdyż może to spowodować sporo komplikacji szczególnie w I etapach rozgrywek. - duża kumulacja zawodów w jednym terminie spowoduje, że niemożliwe stanie się zapewnienie obsługi sędziowskiej - pokrywanie się terminów to problem dla aktywnych nauczycieli, którzy chcieliby wystartować ze swoimi podopiecznymi w kilku dyscyplinach sportowych.

Zachęcamy również do przesyłania krótkich fotorelacji z zawodów, których jesteście organizatorami lub w nich uczestniczycie. Każda zamieszczona relacja na naszym facebooku to promocja sportu szkolnego, dyscypliny sportowej a przede wszystkim Państwa Szkoły.

niedziela, 29 października 2023 00:00