Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Szkolne Ligi Sportowe

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Wojewódzka konferencja nauczycieli WF i trenerów Lekkiej Atletyki

piątek, 10 września 2021 15:40

Placówka Kształcenia Ustawicznego Coaching Sport przygotowuje wojewódzką konferencję nauczycieli WF i trenerów Lekkiej Atletyki; „Lekkoatletyka w szkole. Program szkolenia PZLA” - Poznań, 5.10.2021 o godz. 11:00.

czytaj więcej

   

Poznański Animator Sportu Szkolnego - Podpisywanie Umów (II edycja 2021)

piątek, 10 września 2021 09:43

Poznański SZS informuje - osoby zakwalifikowane do programu Poznański Animator Sportu Szkolnego - II EDYCJA 2021, proszone są o przybycie na spotkanie w dniu 17.09.2021 (piątek) o godz. 17:30 w Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 - os. Piastowskie 65 w celu omówienia Państwa udziału w programie oraz podpisania umów.

czytaj więcej

   

Zgłoszenia do rozgrywek na sezon 2021/2022

poniedziałek, 30 sierpnia 2021 20:14

W dniu dzisiejszym na naszej stronie pojawiły się do pobrania formularze dla szkół deklarujących chęć uczestnictwa w zawodach sportowych, organizowanych przez "Poznański" SZS i Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w roku szkolnym 2021/2022.

czytaj więcej

   

Poznański Animator Sportu Szkolnego - II edycja 2021

czwartek, 19 sierpnia 2021 15:00

Dyrektorzy, Nauczyciele wychowania fizycznego Szkół Podstawowych Poznania,

"Poznański" Szkolny Związek Sportowy zaprasza do składania wniosków o przyznanie środków na prowadzenie zajęć rekreacyjno-sportowych w ramach programu: Poznański Animator Sportu Szkolnego.


czytaj więcej

   

Konkurs plastyczny - wyniki

poniedziałek, 19 lipca 2021 16:02

Mamy już oficjalne wyniki naszego konkursu!

W galerii przedstawiamy zwycięskie prace, które zostały wybrane przez komisję konkursową. Możemy zdradzić, że otrzymaliśmy ponad 100 prac z całego Poznania.

Laureatów konkursu zaprosimy na rozpoczęcie roku szkolnego organizowane przez "Poznański" Szkolny Związek Sportowy, które odbędzie się w połowie Września 2021, na którym otrzymają nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali do nas prace konkursowe.

   

Konkurs plastyczny - zostań współautorem kalendarza Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wtorek, 15 czerwca 2021 14:40

Poznański Szkolny Związek Sportowy przygotowuje się do realizacji nowego kalendarza na kolejny rok szkolny szkolny. W związku z brakiem organizacji zawodów przez pandemię, co skutkuje brakiem zdjęć wykonywanych na turniejach, chcielibyśmy Państwa zaprosić do konkursu plastycznego. Jeżeli wśród Państwa, są jacyś uzdolnieni młodzi ludzie, chcący być współautorami kalendarza PIMS oraz, aby Wasza praca znalazła się na ścianach we wszystkich szkołach na terenie miasta Poznania, zapraszamy do przesyłania prac.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży uczącej się na terenie miasta Poznania. Dotyczy to zarówno najmłodszych uczniów z klas 1-ych szkoły podstawowej jak i ostatnich klas w szkole średniej.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji do jak największej ilości osób, chcąc, aby każdy uczeń szkoły mógł wziąć udział w naszym konkursie plastycznym. Jeżeli będzie taka możliwość, prosimy o umieszczenie informacji na Państwa stronach internetowych czy profilach w mediach społecznościowych. Konkurs trwa do 18 czerwca 2021.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do państwa dyspozycji i będziemy odpowiadać na wszystkie pytania pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W załączniku przesyłam regulamin konkursu oraz oświadczenia RODO dla uczestników.

Dziękujemy z góry za pomoc!

   

Nabór do 1 klasy sportowej w SP 7

poniedziałek, 12 kwietnia 2021 09:22

   

Wiosenne Drzwi Otwarte online w AWF Poznań – 17 kwietnia!

poniedziałek, 12 kwietnia 2021 09:10

Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu organizuje kolejne w tym roku spotkanie dla kandydatów na studia – Wiosenne Drzwi Otwarte online! Będzie to okazja na poznanie kierunków studiów z perspektywy wykładowców i studentów oraz na zdobycie informacji o nowych specjalnościach, terminach i zasadach rekrutacji. Spotykamy się 17 kwietnia br. (sobota), od godz. 12.00, na Facebooku!

czytaj więcej

   

Strona 12 z 15