Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Konkurs plastyczny - zostań współautorem kalendarza Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wtorek, 15 czerwca 2021 14:40

Poznański Szkolny Związek Sportowy przygotowuje się do realizacji nowego kalendarza na kolejny rok szkolny szkolny. W związku z brakiem organizacji zawodów przez pandemię, co skutkuje brakiem zdjęć wykonywanych na turniejach, chcielibyśmy Państwa zaprosić do konkursu plastycznego. Jeżeli wśród Państwa, są jacyś uzdolnieni młodzi ludzie, chcący być współautorami kalendarza PIMS oraz, aby Wasza praca znalazła się na ścianach we wszystkich szkołach na terenie miasta Poznania, zapraszamy do przesyłania prac.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży uczącej się na terenie miasta Poznania. Dotyczy to zarówno najmłodszych uczniów z klas 1-ych szkoły podstawowej jak i ostatnich klas w szkole średniej.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji do jak największej ilości osób, chcąc, aby każdy uczeń szkoły mógł wziąć udział w naszym konkursie plastycznym. Jeżeli będzie taka możliwość, prosimy o umieszczenie informacji na Państwa stronach internetowych czy profilach w mediach społecznościowych. Konkurs trwa do 18 czerwca 2021.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do państwa dyspozycji i będziemy odpowiadać na wszystkie pytania pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W załączniku przesyłam regulamin konkursu oraz oświadczenia RODO dla uczestników.

Dziękujemy z góry za pomoc!

   

Nabór do 1 klasy sportowej w SP 7

poniedziałek, 12 kwietnia 2021 09:22

   

Wiosenne Drzwi Otwarte online w AWF Poznań – 17 kwietnia!

poniedziałek, 12 kwietnia 2021 09:10

Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu organizuje kolejne w tym roku spotkanie dla kandydatów na studia – Wiosenne Drzwi Otwarte online! Będzie to okazja na poznanie kierunków studiów z perspektywy wykładowców i studentów oraz na zdobycie informacji o nowych specjalnościach, terminach i zasadach rekrutacji. Spotykamy się 17 kwietnia br. (sobota), od godz. 12.00, na Facebooku!

czytaj więcej

   

Życzenia Wielkanocne 2021

czwartek, 01 kwietnia 2021 21:52

   

Nabór - klasy sportowe SP56

wtorek, 16 marca 2021 22:11

   

Nabór do klas sportowych SP 51 Poznań

wtorek, 16 marca 2021 22:09

   

Bezpłatne zajęcia z koszykówki

czwartek, 25 lutego 2021 09:03

   

Nabór do klas siatkarskich SP29

czwartek, 25 lutego 2021 08:56

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 29 w Poznaniu oraz IUKS Jedynka Poznań ogłaszają nabór dziewcząt i chłopców do klasy pierwszej i czwartej o profilu piłka siatkowa na rok szkolny 2021/2022. Osobom, które zakwalifikują się do klasy sportowej, szkoła oraz klub zapewniają:

  • wykwalifikowaną kadrę trenerską,
  • bazę sportową (nowoczesna hala sportowa, siłownia, basen, profesjonalny sprzęt sportowy),
  • udział w konsultacjach kadr wojewódzkich,
  • przynależność do Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego,
  • opiekę fizjoterapeuty,
  • opieka trenera przygotowania motorycznego,
  • możliwość rekreacyjnego pływania,
  • udział w rozgrywkach mini piłki siatkowej oraz rozgrywkach kategorii młodzik, junior młodszy, junior, III liga organizowanych przez WZPS oraz PZPS na terenie całego kraju,
  • udział w półkoloniach, obozach sportowych.
   

Strona 9 z 11